ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ! АТ «ЖИТОМИРГАЗ» ПОВІДОМЛЯЄ

Дата: 15.04.2022 13:31

З 13 квітня в с. Березівка, с. Болярка, с. Василівка, с. Давидівка, с. Дубовець, с. Вигода, с. Садки, с. Черемошне, СТ «Березівське», СДК «Давидівський», СДК «Садове», Житловий масив В/Ч, згідно графіку будуть проводить регламентні роботи, щодо обстеження розподільних газопроводів та споруд на них з метою забезпечення сталого та безаварійного розподілу природного газу до споживачів.

У зв’язку з вищевикладеним та з метою уникнення соціальної напруги на основі ст. 9 Закону України «Про трубопровідний транспорт» повідомляємо, що всі працівники АТ «Житомиргаз» мають при собі службові посвідчення, одягнені в брендовий спецодяг сірого кольору з помаранчевими вставками та написом «АТ «Житомиргаз».

Співробітниками будуть проводитись наступні види робіт:

- Обстеження вуличних газопроводів на предмет виявлення витоків;

- Обстеження та проведення регламентних робіт на ГРП (газо-регуляторний пункт) та ШРП (шафовий регулярний пункт);

- Обстеження дворових газопроводів-вводів до відключаючого пристрою на предмет виявлення та усунення аварійних ситуацій;

- Усунення, у разі виявлення, витоків природного газу (ліквідація аварійної ситуації);

- Виявлення і усунення витоків природного газу на внутрішньобудинкових газових мережах (у разі звернення споживача);

- Фіксація показників лічильника природного газу ( у тому числі фотофіксація) в побутових споживачів.

Звертаємо увагу, що всі роботи проводяться за рахунок тарифу на розподіл природного газу і додаткових видатків від споживачів не потребують.

У разі виникнення непорозумінь для їх термінового розв’язання просимо звертатися за тел. 067-323-64-53 (телефон Житомирського відділення АТ «Житомиргаз»).