"Я прагну стати добровольцем": як це зробити

Дата: 15.04.2022 07:28

З метою проведення допоміжних робіт із запобігання або ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених збройною агресією рф проти України, ДСНС України закликає громадян ставати цивільними захисниками.

Стати частиною добровільних формувань цивільного захисту можна заповнивши анкету за посиланням https://dmpo.dsns.gov.ua/ в розділі «Я прагну стати добровольцем.

Ваша анкета буде опрацьована централізовано та дані про ваше бажання стати добровольцем цивільного захисту буде направлено в територіальний підрозділ за вашим місцем проживання.

Українці, які стануть цивільними захисниками, будуть залучені до розбору завалів, рятування людей, надання допомоги потерпілим, розвантаження гуманітарних вантажів та інших заходів.