У БЕРЕЗІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДСЬОГОДНІ ДОЗВОЛЕНО ПРОДАЖ АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ: ЯКИХ, КОМУ І ДО КОТРОЇ ГОДИНИ, ЧИТАЙТЕ ТУТ

Дата: 13.04.2022 14:56

13 квітня сільський голова Березівської сільської ради М. Яромов видав розпорядження про ВІДНОВЛЕННЯ ТОРГІВЛІ АЛКОГОЛЬНИМИ НАПОЯМИ на території Березівської сільської ради.

Зокрема, у розпорядженні йдеться про те, що враховуючи ряд законодавчих аспекті та «…в рамках поступового пом’якшення обмежень воєнного часу необхідних для перезапуску економіки, зокрема, ритейлу, для виробників скляної тари, слабоалкогольних напоїв, транспортним компаніям, закладам харчування, з метою забезпечення робочих місць та наповнення бюджетів різних рівнів зобов’язую»:

- дозволити торгівлю винними продуктами, шампанським, слабоалкогольними напоями з вмістом етилового спирту не більше 8,5 об’ємних одиниць та пивом — з 13.04.2022 року з 10:00 до 19:00 год.

Продаж буде здійснюватися виключно для цивільного населення в магазинах, що мають ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, що здійснюють свою торгівельну діяльність на території Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської області.

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО здійснювати продаж алкогольних напоїв військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії, а також представникам військових формувань та правоохоронних органів.

У разі збільшення рівня злочинності та правопорушень на фоні споживання алкоголю продаж будь-яких алкогольних напоїв знову буде заборонено.