Максимально прибрані перешкоди на дорогах загального та місцевого значення

Дата: 07.04.2022 10:27

Фото без описуУ зв’язку з відновленням мирного життя в умовах воєнного часу на території Житомирщини одним з першочергових завдань є активізація економіки. Однією з головних складових цього процесу є забезпечення безперешкодного пересування транспорту.

Це необхідно для забезпечення логістики товарів між виробниками, торговельними мережами та споживачами. І найголовніше - пересування тимчасово переміщених громадян до місць проживання, якщо це дозволяє безпекова ситуація, або евакуації жителів прифронтових областей.

Задля цього у кожній громаді Житомирщини буде проведено аудит роботи блокпостів. Максимально прибрані перешкоди на дорогах загального та місцевого значення.

Здійснення контролю транспорту буде проводитись лише на блокпостах, визначених військовим командуванням або керівництвом правоохоронних органів.

Інші блокпости на дорогах області наразі будуть прибрані або переведені в режим спостереження без функції перевірки та контролю транспортних засобів.

Відповідне рішення погоджено Радою оборони Житомирської області!

Житомирська ОВА