ЩИРО ВІТАЮ ЖИТЕЛІВ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ З БЛАГОВІЩЕННЯМ!

Дата: 07.04.2022 07:11

Фото без опису7 квітня увесь православний світ святкує одне з 12 головних церковних свят – величне і світле свято Благовіщення Пресвятої Богородиці. В його основі – повідомлення ангела Гавриїла Діві Марії «благої вісті» про народження у неї божественного немовляти, Спасителя роду людського.

Бажаю, по-перше, — готовності прийняти Волю Божу в нашому бутті: відчинити на заклик Божий двері душі та втілити Його Благословення, разом з Богородицею відповідаючи: «Нехай буде мені за словом Твоїм».

Також бажаю зберігати в серці радість – від молитви, від спілкування з Богом, від краси створеного Ним зовнішнього світу та від того, що Він подарував нам Спасіння у Вічності. Навіть сьогодні, коли небо нашого життя затягнуте хмарами важких випробувань, плекаймо в собі цю радість – а вона знову освітить та зігріє душу теплим сонячним промінням!

Від усього серця побажаю, щоб Боже Благословіння ніколи не покидало українську землю, захистило кожного військовослужбовця та кожну українську родину від ворожих куль, злих помислі російського окупанта, допомогло зберегти незалежність, цілісність та самобутність нашої держави.

Нехай це світле і чисте свято Благовіщення Пресвятої Богородиці огорне кожен будинок теплом і ласкою, завжди панує в ньому здоров’я, щастя, добробут, душевний спокій і рівновага, а помисли будуть щирими та добрими!

Радісних звісток, миру і якнайшвидшої перемоги!

Христос посеред нас!

З повагою Михайло ЯРОМОВ Березівський сільський голова