ПЕРЕВІРЕНО! БЕЗПЕЧНО!

Дата: 04.04.2022 00:01

Фото без описуЦентр протидії дезінформації при РНБО України повідомляє про безпечність такого повідомлення від Ukraine із посиланням на mywar.mkip.gov.ua, яке сьогодні отримали українці.

mywar.mkip.gov.ua - це сайт, створений Міністерством культури та інформаційної політики України, щоб громадяни розповідали свої історії війни для всього світу.

Акаунт, з якого було здійснено розсилку повідомлення під назвою "Ukraine", належить Держспецзв'язку.

Водночас, сьогодні після надходження зазначеного повідомлення в мережі масово почали з'являтися повідомлення з наступним текстом: "Не відкривати, видаляти, це з метою отримання даних".

Попереджаємо, що ці залякування не відповідають дійсності. Не втрачайте пильності при отриманні будь-яких повідомлень, що містять будь-які посилання, особливо з файлами-додатками у форматі xlsx, exe, zip. В жодному разі не переходьте за такими посиланнями.

Дотримуйтесь інформаційної гігієни та слідкуйте за оновленнями лише з перевірених сайтів!

Зупинимо #інфотерор