Працівники ЦЕНТРУ ПРОТИДІЇ ДЕЗІНФОРМАЦІЇ при РНБО України зібрали добірку фейків, маніпуляцій та дезінформаційних «вкидів», що ворог продукував протягом 29.03.2022

Дата: 30.03.2022 11:29

• Фото без описуОкупаційні війська поновили тактику обстрілів захоплених населених пунктів для дискредитації ЗСУ в очах місцевого населення. Важливо: перед обстрілами окупанти озвучують місцевому населенню інформацію про планування наступу силами ЗС України.

!!! Застерігаємо: це – маніпуляція!

• Міноборони рф повідомило, що політичне та військове керівництво України «наказує нацбатам знімати постановочні відео про нібито скоєні військовими росії вбивства мирних громадян та мародерство».

!!! Застерігаємо: це – маніпуляція!

Пропагандисти рф продовжують просувати тези «ні русофобії, росіяни не мають відповідати за путіна, росіяни не мають страждати від санкцій». Зазначене було озвучено в ефірі італійського телеканалу «RAI» Мариною Овсянниковою, яка раніше виходила на телебаченні рф з антивоєнним плакатом.

!!!Застерігаємо: це – маніпуляція!

Зупинимо #інфотерор #Stoprussia