ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ НА ТЕРИТОРІЇ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ — СТАНЬТЕ НА ТИМЧАСОВИЙ ВІЙСЬКОВИЙ ОБЛІК

Дата: 11.03.2022 11:01

Фото без описуРОЗПОРЯДЖЕННЯ

сільського голови

07.03.2022 року                                                                                                                                с. Березівка № 24-од

Про облік внутрішньо переміщених осіб

та осіб що прибули на тимчасове проживання

На підставі статей 4,8,9 та статті 15 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», з метою забезпечення безпеки, порядку та прав внутрішньо переміщених осіб та осіб що прибули на тимчасове проживання ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1.Керівникам підприємств, установ, організацій, суб’єктів господарювання готельно-санаторно-відпочинкової сфери, незалежно від форм власності та громадянам, що здійснюють розміщення внутрішньо переміщених осіб та осіб що прибувають на тимчасове проживання провести:

• облік осіб, що поселяються (поселилися) на їхніх об’єктах у зв’язку із евакуацією із зони бойових дій та прибулих на тимчасове проживання, встановлювати прізвище, ім’я та по-батькові, дату народження, серію та номер паспортного документу, адресу реєстрації місця проживання та номера мобільного телефону;
  • подавати інформацію щодо зазначених громадян до старостинських округів та сільської ради відповідно місця перебування; скерувати осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років, що прибувають на поселення на територію Березівської сільської ради до Житомирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки для постанови на тимчасовий військовий облік;
  • інформувати осіб, що прибувають на поселення на територію Березівської сільської ради про чинні обмеження введені в умовах воєнного стану.

2. Відповідальній за організацію та ведення військового обліку і мобілізації військовозобов’язаних та обліку призовників на території Березівської сільської ради (Дворецька Т.В.) забезпечити взяття на тимчасовий військовий облік осіб чоловічої статі віком від 18 до 60 років, що прибувають на поселення у зв’язку із евакуацією із зон бойових дій та на тимчасове проживання.

3. Організаційно–інформаційному відділу (ДобжанськаН.Т.) забезпечити доведення даного розпорядження до відома керівників підприємств, установ, організацій, суб’єктів господарювання готельно-санаторно-відпочинкової сфери, незалежно від форм власності та громадянам, що здійснюють розміщення внутрішньо переміщених осіб та осіб що прибувають на тимчасове проживання на територію Березівської територіальної громади.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова

Михайло ЯРОМОВ