ДЯКУЮ ВАМ, УКРАЇНСЬКІ ЖІНКИ, ЗА НЕЗЛАМНІСТЬ ДУХУ!

Дата: 08.03.2022 08:47

Фото без описуНе так мав би виглядати цей день! Проте у гірких реаліях сьогодення ми величаємо українську жінку за незламність духу! Сьогодні, як ніколи, наші жінки ще раз доводять, що гідні рівноправ’я!

Це вони, на рівні з чоловіками, зі зброєю в руках, виходять боронити рідну землю від агресора. Це вони під свист куль, ризикуючи власним життям, рятують поранених на полі бою. Це вони, попри загрози та ризики, днями й ночами стоять біля печей, аби забезпечити хлібом хороброго воїна і кожну українську родину.

Це вони, залишивши усі свої професійні посади, гуртуються задля спільної справи і плетуть сітки для тероборони, колотять «бендерівське смузі», шиють розгрузки, в’яжуть теплі носки, готують гарячі обіди, збирають гуманітарну допомогу і доставляють усе це в найгарячіші точки.

Це вони не відступають з інформаційного поля бою, аби світ знав усю правду про кривавий терор, геноцид українського народу заради задоволення власних амбіцій кремлівською нечистю.

І так, куди не поглянь, повсюди є жінка! Жінка, яка заслуговує на найвищу похвалу!

Незламна українська жінко, дякую тобі! Тримаймося! Ця весна обов’язково стане переможною.

Дякую своєму колективу, який попри небезпеку, продовжує виконувати свої обов’язки та забезпечувати безперебійну роботу Березівської сільської ради в умовах воєнного стану!

З повагою Михайло ЯРОМОВ, Березівський сільський голова