У ВАСИЛІВЦІ НА ЗУПИНЦІ ВСТАНОВИЛИ ЛАВКУ ЗА СПРИЯННЯ МІСЦЕВИХ ПІДПРИЄМЦІВ

Дата: 20.02.2022 12:02

Фото без описуПокращення благоустрою громади за участі підприємців — це суттєва допомога місцевій владі. Саме завдяки такій тісній співпраці в Березівській громаді час від часу реалізуються питання покращення як і благоустрою, так і багато іншого.

Днями, місцевий підприємець с. Василівка Борис Олексюк вкотре зробив свій непосильний вклад задля комфорту місцевих жителів. Власноруч Борис Анатолійович змайстрував лавку для автобусної зупинки: зварив металевий каркас, обладнав його дерев’яними брусками, які надав для громади теж місцевий підприємець Володимир Талько. Лавку покрили захисними лако-фарбовими засобами, аби зробити її естетичнішою та захистити від зовнішніх впливів.

Староста Василівського округу Сергій Черпіцький та депутат сільської ради Юрій Сироїжко встановили цей подарунок на зупинці, що на розі дороги районного значення Болярка — Рудня-Пошта та вулиці Центральної у Василівці.

Сподіваємося, що жителі оцінять ці старання і будуть бережно ставитися до спільного місцевого майна.

Нагадаємо, напередодні нового року за ініціативи Бориса Анатолійовича на території старостату було обладнано чотири зупинки сміттєвими баками.

Щиро дякуємо Борису Олексюку та Володимиру Тальку за їх добрі справи для громади, які власним прикладом ще раз доводять, — кожен житель громади має змогу і повинен не лише вимагати щось від влади, а й вносити свою маленьку частинку задля спільного покращення території, на якій проживає.Фото без описуФото без описуФото без опису