БЕРЕЗІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ВИДІЛИЛА 100 000 ГРН НА ФІНАНСУВАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ ЖИТОМИРЩИНИ

Дата: 15.02.2022 15:23

Згідно із Законом України «Про основи національного спротиву» Житомирською обласною адміністрацією був підготовлений проєкт рішення, яким передбачається внесення змін до Програми надання матеріально-технічної допомоги Житомирському обласному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки і військовим частинам Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

Згідно даного рішення територіальним громадам Житомирщини було рекомендовано долучитися до фінансування заходів зазначеної Програми.

З цією метою депутати Березівської сільської ради 15 лютого екстрено зібралися на позачергову сесію, де головним питання було виділення своєї частки фінансування вищезгаданої Програми. З бюджету сільської ради за пропозиціями депутатів на ці потреби спрямовано 100 000 грн.

Рішення про виділення коштів було одностайним задля ефективного розгортання та розвитку сил територіальної оборони Житомирщини, адже не залежно від того, накопичуються чи відходять війська від нашого кордону, — ми повинні бути готові для захисту нашої незалежності.