УВАГА! МОЛОДІЖНА РАДА!

Дата: 17.01.2022 17:38

Шановна молодь Березівської сільської територіальної громади!

Розпочато збір заяв молоді віком від 14 до 35 років на вступ до молодіжної ради при Березівській сільській раді Житомирського району Житомирської області. Для того, щоб подати свою кандидатуру, прийняти участь в Установчих зборах та у виборах першого складу Молодіжної ради необхідно заповнити заяву встановленого зразку. Заява заповнюється та передається відповідальним особам та представнику  ініціативної групи, за такими адресами:

* с. Іванівка, вул. Лесі Українки, 58 В, Іванівський старостинський округ. Відповідальна особа – староста Цимбалюк Олена Вікторівна

* с. Садки, вул. Тімірязєва, 40, Садківський старостинський округ. Відповідальна особа – староста Шинкар Ольга Кузьмівна

* с. Василівка, вул. Центральна,4, Василівський старостинський округ. Відповідальна особа – староста Черпіцький Сергій Йосипович

* с. Заможне, вул. Лесі Українки, 1, Заможненський старостинський округ. Відповідальна особа – староста Нагорнюк Петро Борисович.

*с. Березівка, вул. Богуславська, 31, адмінприміщення Березівської сільської ради. Відповідальна особа – секретар Цимбалюк Олена Василівна, представник ініціативної групи – Меренова Дар’я Вадимівна.

Термін подачі заяви до 18 лютого 2022 року включно.

Ознайомитись з Положенням та зразками документів можна за посиланням нижче

Про створення Молодіжної ради при Березівській сільській раді Житомирського району Житомирської області

Додаткові консультації за номером телефону: 0983766586 Цимбалюк Олена Василівна