«НОУТБУК КОЖНОМУ ВЧИТЕЛЮ»: ВЧИТЕЛЯМ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ВРУЧЕНО НОУТБУКИ

Дата: 14.12.2021 10:30

Фото без описуУ рамках національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю» від Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації — вчителі Березівської громади отримали ноутбуки.

За умовами програми, завдяки співфінансуванню з державною субвенцією, Березівська сільська рада спрямувала на закупівлю 51 ноутбука — 30% від їх вартості з власних коштів сільської ради, а це 300 тис. грн.

13 грудня, завідувачка віддлом освіти, молоді та спорту Аліна Забродська передала сучасні гаджети освітянам громади.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Приємно усвідомлювати, що в наші заклади освіти продовжує надходити сучасна комп’ютерна техніка, адже ми прекрасно розуміємо, що майбутнє — за цифровими он-лайн технологіями, які розширюють можливості і дозволяють зазирнути в будь-який куточок світу аби знайти необхідну вчителеві інформацію, методики та інструменти для роботи з дітьми, аби бути успішними у сфері освіти.