НЕ ДАЙ СНІДу ШАНС!

Дата: 01.12.2021 15:00

Фото без опису1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У цей день акцентується увага на тому, яку серйозну загрозу для життя людей в усьому світі становить ця глобальна проблема. І школа займає тут важливе місце, адже саме у школі формується, розвивається і набирається знань майбутнє держави.

Сьогодні, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, в Іванівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшла рекламна акція "Не дай СНІДу шанс!".

Членами учнівського самоврядування було виготовлено та розповсюджено серед учнів старших класів інфомаційні буклети на дану тематику.

Сподіваємось, що проведення реклами допоможе учням захистити самих себе, адже найкращий захист - це поінформованість.