У САДКІВСЬКОМУ САДОЧКУ ВИЗНАЧЕНО "МІСТЕРА І МІС ОСІНЬ"

Дата: 25.11.2021 10:39

Фото без опису24 листопада, у красивій осінній залі Садківського ДНЗ "Ластівка" в старшій інклюзивній групі "Веселка" був не звичайний і прекрасний, творчий день.

Прекрасний тому, що колектив садочку разом із вихованцями, відзначали талант і мужність хлопчиків — учасників конкурсу "Містер Осінь". А також красу, талант та чарівність красунь — учасниць конкурсу "Міс Осінь".

Свято-конкурс оцінювали гості — незалежне журі.

Кожна учасниця і учасник конкурсу "Містер і Міс Осінь " —  творчо-обдаровані діти, якими пишається весь колектив дошкільного закладу, аже в розвитку їх здібностей є велика заслуга не тільки батьків, а й усього колективу.

За участь у конкурсі всі діти отримали грамоти за перемогу в окремих номінаціях.

Радіємо та пишаємося нашими дітлахами! Хай ясно світить сонечко над їхніми головами.