МОВОЗНАВЧИЙ ТУРНІР В ІВАНІВСЬІЙ ШКОЛІ

Дата: 09.11.2021 15:20

Фото без описуМи – українці. Розмовляємо рідною державною мовою. А мова в нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа нашого народу.

Для нас рідна мова – це не тільки дорога спадщина, яка об'єднує в собі народну мудрість, вироблену десятками й сотнями поколінь. це код української нації, наша гордість, бо все, що створено нею, увійшло в скарбницю загальнолюдської культури.

9 листопада, у День української писемності та мови, в Іванівській школі відбувся мовознавчий турнір "Українська квітка". У цікавій формі проходили змагання між командами "Українці" та "Кобзарики". Кожна пелюстка квітки означала певне завдання, над яким учасники команд старано працювали, використовуючи свої знання рідної мови.

Перемогу отримала команда «Українці», показавши гарні та ґрунтовні знання з філологічного предмету.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису