З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ!

Дата: 05.11.2021 10:44

Сердечно вітаємо працівників соціальної сфери Березівської сільської ради з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери, яке традиційно відзначають у першу неділю листопада!

Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби.

Вашу чуйність відчувають широкі верстви нашого населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.

Піклуючись про людей, їх майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Зичимо Вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення Березівської громади.

Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

Щиросердно бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та невичерпної життєвої енергії!

З повагою, Михайло ЯРОМОВ, сільський голова, колектив та депутатський корпус Березівської сільської ради