ОЗВУЧ ТАЛАНТ ГРОМАДІ

Дата: 10.10.2021 23:00

Фото без опису7 жовтня на базі Березівської загальноосвітньої школи для учнів 9-11 класів Березівської, Садківської та Іванівської шкіл було проведено День кар’єри «Озвуч Талант Громаді» .

Представники закладів вищої, фахової перед вищої та профтехнічної освіти знайомили старшокласників із актуальними напрямками подальшої освіти, особливостями вступної кампанії, перевагами навчання саме в цих закладах освіти.

Ініціатором такої зустрічі став Житомирський міський центр зайнятості, адже свідома, активна позиція молоді у виборі професії допоможе вирішити нагальні питання зайнятості.

Щиро дякуємо закладам освіти за змістовні розповіді, які допоможуть дітям зорієнтуватись у різноманітному світі професій, визначити основні напрямки у складанні професійних планів.

Школярі отримали відповіді на питання, які стосуються особливостей наступної вступної кампанії.

Окремі слова подяки директору Березівської загальноосвітньої школи Іщуку Сергію Валентиновичу за підтримку профорієнтаційної ініціативи Житомирського міського центру зайнятості.

Упевнені, що інформація, яку старшокласники отримали на Дні кар’єри, стане надійним орієнтиром у професійне майбутнє.