ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ІВАНІВКИ! ЗНОВУ ЗМІНИ В АВТОБУСНОМУ СПОЛУЧЕННІ ІВАНІВКА-ЖИТОМИР

Дата: 06.10.2021 11:58

Жителі с. Іванівка стали заручниками ситуації, яка виникла в результаті різкого здорожчання газу-метану, якими заправляється чи не половина автобусів, що забезпечують перевезення по місту Житомиру та приміське сполучення. У результаті "транспортного колапсу" не вдається наразі знайти єдиного вирішення питання щодо прямого сполучення з Іванівки до Житомира.

Нагадаємо, що після того, як маршрут #104 (Станишівка-Житомир-Іванівка) припинив достроково перевезення пасажирів за договором, було досягнуто домовленостей з іншим перевізником про тимчасовий підвіз жителів Іванівки до вул. Героїв Десантників (колишня вул.Жукова).

Сьогодні, 6 жовтня, цей підвіз знову "зірвано" за ініціативи перевізника. Наразі є нова домовленість на сьогодні про підвіз з Іванівки маршрутом #147 (с. Довжик - вул. Путятинська (м. Житомир)).

Перший виїзд з Іванівки о 12:00 год.

Маршрутне таксі курсуватиме з інтервалом в 1 год.25 хв. (12:00, 13:25, 14:50, 16:15, 17:40,19:05, 20:30).

Вибачте за тимчасові незручності!