НА БАЗІ САДКІВСЬКОГО СПОРТКОМПЛЕКСУ "ЮНІСТЬ" ПРОЙШЛИ РАЙОННІ ЗМАГАННЯ

Дата: 05.10.2021 20:30

Уже п’ятий рік поспіль на Житомирщині проводяться змагання з футзалу на Кубок міністра оборони України, присвячений Дню захисника Вітчизни.

5 жовтня, на базі Садківського спорткомплексу "Юність" Березівської сільської ради, відбувся другий, регіональний, етап відбіркових змагань на першість Житомирського району серед команд-переможців першого етапу.

Участь у церемонії відкриття змагань взяли т. в. о. голови Житомирської райдержадміністрації Олександр Хомич, заступниця голови РДА Людмила Заворотнюк, заступник голови районної ради Володимир Палій, керуюча справами виконавчого апарату районної ради Галина Оверкович та начальниця відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту РДА Алла Литвиненко. У чесній безкомпромісній боротьбі першість виборола команда Черняхівського ліцею №1. Друге місце посіли спортсмени Романівської гімназії, третє – Хорошівського ліцею №2.

Усі учасники змагань з футзалу отримали медалі, а юні спортсмени, номіновані на кращого гравця, воротаря та бомбардира, – путівки на оздоровлення та відпочинок у м. Трускавець.

Команді-переможниці – Черняхівському ліцею №1 – Олександр Хомич вручив Кубок райдержадміністрації та побажав успіхів і перемоги у фінальних змаганнях, які відбудуться за тиждень, 12 жовтня.

P.S. За матеріалами офіційного сайту Житомирської районної державної адміністрації