4 ЖОВТНЯ З 14:00 ГОД. БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЯ ПІДВІЗ З ІВАНІВКИ ДО ЖИТОМИРА

Дата: 04.10.2021 12:10

Фото без описуДо уваги жителів Іванівки!

Сьогодні, 4 жовтня, під час зустрічі робочої групи Березівської сільської ради з представниками обласної державної адміністрації, яка є замовником приміських пасажирських перевезень на території Березівської сільської ради, - шукалися шляхи вирішення питання автобусного сполучення Іванівка-Житомир.

Нагадаємо, 2 жовтня, перевізник, за власної ініціативи, без будь-якого попередження, припинив надання послуг по обслуговуванню маршруту #104 зі сполученням (Станишівка-Житомир-Іванівка).

Наразі досягнуто домовленостей про те, що ТИМЧАСОВО БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЯ ПІДВІЗ З ІВАНІВКИ ДО ЖИТОМИРА відсьогодні, 4 жовтня, з 14:00 год.

Маршрут пролягатиме з Іванівки до вул. Героїв Десантників (колишня вул. Жукова) до моста. Автобус буде з трафаретом #104 Іванівка - вул.Героїв Десантників, і курсуватиме з інтервалом в 1 годину.

Завтра перший виїзд з Іванівки о 6:15. Останній рейс з Іванівки о 20:15.

Є домовленість про те, щоб один із міських маршрутів продовжити і "закільцювати" в Іванівці. Поки що прораховується і вирішується, який саме це буде маршрут. Більш детальна інформація згодом!

Р.S. Вартість проїзду незмінна - 11 грн.