ПИТАННЯ ПРИМІСЬКОГО СПОЛУЧЕННЯ ІВАНІВКА-ЖИТОМИР НА КОНТРОЛІ

Дата: 03.10.2021 13:59

Фото без опису2 жовтня перевізник ( ПП "ПАТП-2007, директор Савицький В. Є.), який обслуговував маршрут №104 зі сполученням "Станишівка-Житомир-Іванівка", - зробив "сюрприз" як для жителів Іванівки, так і для керівництва Березівської сільської ради.

Безпідставно, незаконно та без будь-яких попереджень, перевізник не просто зініціював припинення курсування автобусів за договором пасажироперевезеня, а й створив соціальну напругу серед населення Іванівки.

У зв'язку з ситуацією, яка склалася, на місцевому рівні негайно було створено робочу групу для вивчення питання та розробки шляхів його вирішення.

Наразі, вдалося з'ясувати, що перевізнику стало задорого та нерентабельно обслуговувати маршрут у зв'язку з різким подорожчанням пального (з 16 до 37 грн./л газу).

У понеділок, 4 жовтня, робоча група Березівської сільської ради, до складу якої увійшов і представник управління транспорту і зв'язку Житомирської міської ради, - звернеться в обласну державну адміністрацію, яка, власне, і виступає замовником перевезень, - аби якнайшвидше розв'язати дану проблему приміського сполучення для жителів Іванівки та сусідніх сіл.

Про що домовляться сторони - ми обов'язково повідомимо після перемовин.