Громадські слухання с. Іванівка

Дата: 21.09.2021 17:39

Оголошення

Березівська сільська рада Житомирського району Житомирської області повідомляє, що, відповідно до ч.1, 2, 3 ст. 21  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), Положенням про громадські слухання на території населених пунктів Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської області, затвердженого рішенням дев’ятої сесії восьмого скликання Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської області від 09.06.2021 року, буде проведено громадські слухання  щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: ««Визначення містобудівних потреб земельної ділянки площею 0,25 га (кад. № 1822083000:02:001:0137), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та площею 0,06 га (кад. № 1822083000:02:001:0138), для ведення особистого селянського господарства з метою зміни цільового призначення земельних ділянок на цільове призначення: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (03.07) в с. Іванівка на території Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської обл.»

Посадова особа, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій: староста Іванівського старостинського округу Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської області – Цимбалюк Олена Вікторівна.

Адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): с. Іванівка, вул. Островського, 58 Б.

Строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: 16 жовтня 2021 року.

Громадські слухання відбудуться: 19 жовтня 2021 року о 11.00 годині за адресою: Житомирська область, Житомирський район, село Іванівка, 58 Б, приміщення старостату.

Додаток 1. Детальний план територій

Додаток 2. ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ