У ВАСИЛІВСЬКОМУ СТАРОСТИНСЬКОМУ ОКРУЗІ РОЗПОЧАВСЯ РЕМОНТ ДОРІГ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ

Дата: 14.09.2021 15:40

На території Василівського старостинського округу стартували роботи по ремонту доріг місцевого значення.

З цією метою у Василівку, Болярку та Рудківку вже завезено та складовано біля 4 тис. тис. тон щебеню різних фракцій.

13 вересня, під керівництвом та за безпосередньої участі старости округу Сергія Черпіцького, з допомогою місцевих жителів Анатолія Скримінського, Віктора Левіцького, Максима Краснопольського та депутата від округу Юрія Сироїжка бензопилами були розчищені узбіччя від молодого гілля, що виступало чи не на пів дороги по вулуці І. Франка в с. Болярка. У планах її прогрейдирувати та підсипати. А поки що грейдер почав працювати по вулиці Лісовій у Болярці. Не мало, не багато, а протяжністю вона 1,5 км. Поки що грейдерист робить жолоб, аби щебінь крупної фракції доладньо лягав і розсипався на обочину. За тим поверху додадуть щебеню дрібнішого.

У черзі за Лісовою вишикувалися вулиці Набережна, Б. Хмельницького, Кооперативна, Нова та Зелена.

Далі техніка перейде працювати по іншим вище вказаним населеним пунктам.