РОЗПОЧАЛОСЯ ТЕХНІЧНЕ ПЕРЕОСНАЩЕННЯ КОТЕЛЬНІ В ЧЕРЕМОШНОМУ

Дата: 10.09.2021 08:25

Фото без описуШкільна котельня в Черемошному давно "віджила" своє (використашивши свій технічний потенціал чи не вдвічі: старі прогорівші котли та неутеплена теплотраса під землею, де відбувалися найбільші втрати теплопостачання на шляху від котельні до навчального закладу).

А про естетичний вигляд всередині годі й говорити. Це більше було схоже на чан із сажею, оповитий під високим дахом товстилезною павутиною, як у страшному мультику.Фото без описуФото без описуФото без опису

Ні косметичним ремонтом, ні частковими замінами чи ремонтом того чи іншого котла, в такому випадку вже не обійтися.

Після аналізу ситуації в Березівській сільській раді прийшли до висновку, що котельню потрібно повністю переоснащувати на сучасний лад, і то негайно! А це в результаті і економія коштів в майбутньому, і, в першу чергу, і саме головне - безпека.

Вартість проєкту - 3 млн. 499 тис.грн. Саме за стільки, згідно проведеного тендеру, готовий виконати увесь необхідний об'єм робіт підрядник, який переміг у електронних торгах - ТОВ "АРМ-ЕЛЕКТРО".

Технічне переобладнання котельні - це не просто ремонт приміщення і заміна теплоустаткування, - це комплексний підхід у вирішенні питання опалення не лише школи, а й сусіднього приміщення Будинку культури, куди паралельно прокладуть ще одну гілку теплотраси. Тут, окрім святкових заходів, урочистостей та дискотек, планується облаштувати кабінет для фельдшера та залу, для занять хореографією.

Таким чином, вдасться не просто забезпечити якісним та безпечним теплом школу, а й вберегти досить об'ємну споруду закладу культури від руйнації.Фото без опису