ЩИРО ВІТАЄМО З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ БУХГАЛТЕРІВ БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 16.07.2021 09:36

Фото без опису16 липня в Україні відзначається День бухгалтера. Появою цього професійного свята враховано значний внесок працівників бухгалтерських служб у розвиток фінансово-господарської діяльності підприємств, установ і організацій, зростання національної економіки держави.

Від людей цієї відповідальної професії залежить злагоджена робота усіх сфер діяльності. Адже саме вони забезпечують чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряють фінансовий пульс нашої громади. Без належної роботи бухгалтерської служби неможливо забезпечити подальший розвиток нашої громади.

Шановні бухгалтери!

Захоплюємося вами, адже ви гідно долаєте будь-які випробування професією! Прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку.

Бажаємо, щоб робота приносила задоволення і залишався час на свята, захоплення, приємні зустрічі і все, що забажаєте. Міцного здоров’я, миру, щастя, благополуччя, достатку, невичерпних сил та наснаги вам!

З повагою, колектив Березівської сільської ради