ДЖИНСОВОЮ ТЕМАТИЧНОЮ «ВЕЧІРКОЮ» ВІДЗНАЧИВСЯ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В ДАВИДІВЦІ

Дата: 02.06.2021 00:00

Фото без описуСвоєрідно та не ординарно пройшло свято Міжнародного дня захисту дітей, яке організувала давидівським дітям завідуюча клубом Марія Карпінська.

Свято традиційно розпочалось з привітальних слів і повчальних настанов щодо значення цього дня. Діти розповідали вірші, співали пісні, а учасники драматичного гуртка «Сяйво зорі», що організований при сільському клубі показали сценку про права дітей. Після чого у контексті веселих конкурсів та розваг розпочалася «джинсова» вечірка, тему якої подала та втілила в декорі завідуюча закладом культури Марія Олегівна, а діти радо підтримали і допомогли реалізувати це в життя, прийшовши на свято майже всі в одязі з джинсу.

Протягом святкування усім бажаючим розмальовували хною руки, клеїли декоративні наліпки на щічки, проводили конкурс малюнку на асфальті, а ще писали побажання, які прив’язали до кульок і випустили їх в небо з надією на те, що всі вони неодмінно збудуться.

За кращі малюнки діти отримали медалькі. Ну і звісно, яке ж свято без подарунків!