У БАРАШІВЦІ В МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ БУЛО ВЕСЕЛО ТА ГАМІРНО

Дата: 01.06.2021 22:34

1 червня в Барашівці було весело та гамірно. Це дітлахи зібралися на своє свято дитинства та початку літа, організоване за сприяння Іванівського старостинського округу спільними згуртованими зусиллями педагогічних працівників, завідуючої бібліотекою Вікторії Лиманець та завідуючої клубом Тетяни Врублевської.

У програмі свята відбувалися спортивні змагання зі стрільби, віджимання та підтягування, імпровізованої рибалки, стрибання на скакалці, а ерудити зібралися за столом із шашками.

Цікавості дівчаток не було меж біля «салону краси», де талановиті руки «перукарів» заплітали в косу їх довге красиве волосся. Ще більше бажаючих було в черзі за декоративним татуашем.

Дітки брали участь в роботі гуртка «Умілі руки», а ще проявляли свої художні таланти в конкурсі малюнку на асфальті.

Доповнювали святковий настрій весела музика, солодка вата, а ще розіграш лотереї та вручення заслужених призів.

У подяку за це дорослі отримали море позитиву та заряду енергії від дитячого сміху, гомону, завзятості та чесної конкурентної боротьби.