ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

Дата: 31.05.2021 09:00

Фото без описуШановні випускники, вчителі, школярі, батьки! Від щирого серця вітаємо всіх вас зі святом Останнього дзвоника!

Передзвін останнього дзвінка відкриває нову сторінку вашого життя, дорогі випускники – дорослого життя. Ще вчора вас називали «діти – наше майбутнє». А від сьогодні вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбуття, яке має бути нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави. Головне — будьте чесними і добрими людьми, гідними громадянами нашої країни.

Бажаємо вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України. Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми! Щастя вам і удачі!

Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаємо добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання. Упевнені, що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям.

Шановні вчителі, дякуємо вам за вашу самовіддану працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Бажаємо нових успіхів, життєвих сил і натхнення!

Тож вітаємо усіх із святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!

З повагою, Михайло Яромов, сільський голова,

Аліна Забродська, завідуюча відділу освіти, молоді та спорту,

виконавчий комітет та депутатський корпус Березівської сільської ради