ВИЗНАЧЕНО КРАЩЕ СПОРТИВНЕ СЕЛО ЖИТОМИРЩИНИ - 2021

Дата: 16.05.2021 23:31

Фото без описуСпорт — це вічний рух вперед, це нові здобутки та відкриття. Тож, спортсмен, не лише той, хто зумів підкорити спортивний Олімп, спортсмен — це людина, яка своєю наполегливою працею досягає особистих вершин, прославляє свою малу батьківщину та стає взірцем для наслідування підростаючому поколінню. Саме такі сильні духом і тілом спортсмени зібралися 15 травня в Садківському спортивному комплексі «Юність» на обласному етапі традиційних змагань на визначення кращого спортивного села Житомирщини 2021 року.

Цього року участь в змаганнях взяли представники дев’яти територіальних громад Житомирської області: Любарської, Коростишівської, Лугинської, Новогуйвинської, Пулинської, Станишівської, Курненської, Олевської та Березівської.Фото без опису

Розділити радість святкування, підтримати та по вболівати за спортсменів завітали гості: Березівський сільський голова Михайло Яромов, який з побажаннями міцного здоров’я та мирного неба привітав всіх гостей Садківського старостинського округу та голова громадської організації Житомирського обласного товариства Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Олександр Сташенко.Фото без опису «Більшість з тих, хто приїхав на обласний етап, провели свої попередні етапи вдома. Сьогодні ми будемо визначати кращу спортивну громаду серед старостинських округів (далі с/о – від авт.), зараз вже можна так назвати ці змагання, і я хочу побажати всім гарних результатів, ну а переможець сьогоднішніх змагань 28-30 травня в Святогірську Донецької області буде представляти Житомирщину на всеукраїнському рівні», — підсумував Олександр Федорович під час урочистого відкриття.

Фото без описуЗ побажаннями незабутніх вражень, позитивних емоцій та перемоги найсильнішим — змагання стартували.

Дартс, шахи, шашки, настільний теніс, гирьовий спорт, волейбол та футбол, — у таких видах спорту учасники рішуче боролися за перемогу.

За результатами змагань, які пройшли в дружній, енергійно-насиченій, конкурентній боротьбі, перемогу здобули:Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Дартс: Садківський с/о (І міс.), Стрибізький с/о (ІІ міс.), Троянівський с/о (ІІІ міс.).

Шахи: Віталій Гербовник Липнинський с/о (І міс.), Валерій Жданович Троянівський с/о (ІІ міс.), Микола Мороз Стрибізький с/о (ІІІ міс.)

Шашки:  Демченко Вікторія Троянівський с/о (І міс.), Герасимчук Ніна Садківський с/о (ІІ міс.), Валентина Панченко (ІІІ міс.)

Настільний теніс: Стрибізький с/о Курненської ОТГ (І міс.), Пісківський с/о Станишівської ОТГ (ІІ міс.), Стрижівський с/о Користишівської ОТГ (ІІІ с/о).

Гирьовий спорт:

- вагова категорія до 78 кг: Олександр Осадчук, Старочорторійський с/о Любарської ОТГ (І міс.), Іван Тимощук Руднє-Бистрянський с/о Олевської ОТГ (ІІ міс.), Віктор Гнідий Троянівський с/о Новогуйвинської ОТГ (ІІІ міс.).

- вагова категорія понад 78 кг: Василь Терещенко Садківський с/о. Березівської ТГ(І міс.), Вадим Дякевич Василівський с/о Березівської ТГ (ІІ міс.), Іван Зозуля Пулино-Гутський с/о Пулинської ОТГ, (ІІІ міс.).

Волейбол: Руднє-Бистрянський с/о Олевської ОТГ (І міс.), Василівський с/о Березівської ТГ (ІІ міс.), Садківський с/о Березівської ТГ(ІІІ міс.)

Футбол: Старочорторійський с/о Любарської ОТГ (І міс.), Пісківський с/о Станишівської ОТГ (ІІ міс.), Стрибізький с/о Курненської ОТГ(ІІІ міс.)

За підсумками набраних очок до трійки лідерів загальнокомандного списку увійшли: Садківський с/о (ІІІ міс.), Троянівський с/о (ІІ міс.) і переможцями змагань на звання «Краще спортивне село - 2021» Житомирської області стала команда Стрибізького старостинського округу Курненської ОТГ, — яка, нагадаю, 28-30 травня відстоюватиме честь Житомирщини на всеукраїнський змаганнях в Святогірську Донецької області.Фото без опису Вітаємо всіх учасників із перемогами, а команді-лідеру бажаємо гідно представити нашу область в Україні!