ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ МАТЕРІ!

Дата: 09.05.2021 08:34

Материнство — це щастя і благословення, яке Бог дає людям. А ще велика відповідальність і важка праця!

Всім матерям Березівської громади, і всім матерям вільної і незалежної України бажаємо, щоб вас любили і цінували ваші діти — найкращі на світі, добрі, розумні та успішні!

Нехай не заростає стежка до батьківського порогу, хай діти приїжджають на свята і дарують вам свої усмішки, теплі і ласкаві слова та свою віддану і негасиму любов!

Будьте щасливими і здоровими на радість своїм рідним! Спокою та вічної любові для материнського серця, відради та гордості для материнської душі.

Нехай добрими молитвами та вірною підтримкою, великими можливостями та променями щастя встеляються стежки ваших дітей!

Хай буде мир і щастя на рідній землі!

З повагою, Михайло Яромов, сільський голова, чоловіча половина колективу та депутатського корпусу Березівської сільської ради!