ОДИН НА ДВА: В ІВАНІВСЬКІЙ ШКОЛІ З'ЯВИЛИСЯ НОВІ КАБІНЕТИ

Дата: 29.04.2021 09:27

У Іванівській ЗОШ І-ІІІ ст. Березівської сільської ради триває ряд перевтілень. Колишній клас музичного мистецтва розділили на два. Зробили тут повноцінний ремонт, і відтепер у школі є два нові кабінети: психолога та кабінет заступника директора з виховної роботи і педагога-організатора. Окремо з'явився і повноцінний кабінет медичної сестри.

У цих приміщеннях після ремонту оновили меблі, і тут вже працюють вищевказані спеціалісти, поступово наповнюючи свої оновлені робочі місця необхідною наочністю та елементами фотодизайну зі шкільного життя.

Триває й розпис стіни в крилі "початкової" школи.

На стадії завершення ремонт в актовій залі: тут оновили електропроводку та освітлення, стіни оздобили "короїдом" та пофарбували, освіжили підлогу. З дня на день завершать будівельні справи і перейдуть до дизайну інтер'єру.

А тим часом на своє завершення чекає і внутрішній санвузол, який теж "з нуля" облаштували, використавши під це - колишнє підсобне приміщення. Справа залишилася за сантехніками, які мають встановити вже закуплені рукомийники та унітази.

В умовах децентралізації, коли освіта перейшла у підпорядкування громади, кошти на вищевказачені роботи для покращення умов навчально-виховного процесу були виділені з бюджету Березівської сільської ради.