У САДКАХ ЗАКЛАЛИ НОВИЙ ПАРК

Дата: 14.04.2021 21:59

Фото без описуВід початку нового робочого тижня, з 12 квітня в Садках триває процес озеленення території села.

Зокрема, в парку ВІРИ, НАДІЇ, ЛЮБОВІ, що біля самісінького клубу провели прибирання території, і підсадили 300 кущів грабу з метою подальшого створення "живої" огорожі. А біля адмінбудівлі старостинського округу, де на 2-му поверсі планується провести капітальний ремонт приміщень з переобладнанням під амбулаторію загальної практики сімейної медицини (АЗПСМ), - заклали новий парк.

Розташований він якраз навпроти входу в майбутню АЗПСМ. На площі 13 сотих було розплановано та "відбито" місце для алей відпочинку, обабіч яких будуть вмонтовані лави та облаштовано сміттєві урни. А прикрашатиме цю територію паркова зона урізноманітнена різними породами дерев. Її ще минулого року засіяли газонною травою, яка вже почала пробиватися під променями весняного сонечка та тягнутися вгору.

На цій території за два дні висаджено по 70 саджанців клена і ялини та пів сотні духм'яних липок.

Під керівництвом старости округу Ольги Кузьмівни Шинкар, за підтримки завклубом Валентини Троценко активну участь в озеленені території взяли місцеві жителі: Михайло Ренчківський, Юрій Левковський, Сергій Костриця, Петро Мельник, Євгеній Герасимчук, Ігор Лаговський, долучилися і Олег Саламахін та Максим Яромов.

Щира влячність всім, хто не стояв осторонь та підставив своє плече підтримки для вирішення спільної справи. Окрема подяка Реабілітаційному центру "Перемога".

Щиро сподіваємося, що всі деревця гарно приживуться, і вже скоро порадують першими листочками.