У САДКАХ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ВПОРЯДКУВАННЯ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ СЕЛА

Дата: 11.04.2021 13:08

Естафету по впорядкуванню прилеглих територій у центрі Садок прийняли працівники культури, апарату старостинського округу та депутати.

10 квітня було проведено прибирання парку ВІРИ, НАДІЇ, ЛЮБОВІ, що розташований біля сільського клубу.

У рамках великого прибирання було вигребано торішню суху рослинність на газонах та квіткових клумбах, обкопано фруктовий сад, обрізано троянди та надано відповідної форми багаторічним зеленим декоративним кущам. Попереду планується посів улюблених тут чорнобривців та айстр.

Фото без описуСадківський Старостинський округ висловлює щиру вдячність Реабілітаційному центру "ПЕРЕМОГА" за допомогу в цій важливій справі. З надією сподіваємося на подальшу співпрацю!