БЕРЕЗІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ВІДНОВЛЮЄ РОБОТУ В ШТАТНОМУ РЕЖИМІ ЗА УМОВ ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ ВИМОГ «ЧЕРВОНОЇ» ЗОНИ

Дата: 05.03.2021 11:10

Фото без описуУ зв’язку з тим, що в кінці лютого частина колективу Березівської сільської ради захворіла на коронавірусну інфекцію, і потрапила на лікування та самоізоляцію, — було прийняте рішення перевести роботу сільської ради у закритий режим, — аби мінімізувати контактне обслуговування та убезпечити жителів громади (а особливо пенсіонерів та людей з групи ризику), від зараження в осередку спалаху.

Щиро вдячні усім, хто з розумінням поставився до даної ситуації, і повідомляємо, що з 9 березня усі працівники, які відбули самоізоляцію, повертаються до роботи і Березівська сільська рада працюватиме в штатному режимі, але за умов дотримання усіх карантинних вимог, затверджених Кабінетом Міністрів щодо «червоної» зони, в якій з 3 по 17 березня (кінцева дата попередньо) знаходиться Житомирська область.

Здоров'я всім, бережіть себе!