У БЕРЕЗІВЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

Дата: 14.02.2021 07:53

15 лютого українці відзначають 32-гу річницю виведення радянських військ з Афганістану та вшановують учасників бойових дій на території інших держав.

З цієї нагоди працівники культури Березівської сільської ради із завідуючим відділу Дмитром Кулішом, заступником директора школи по виховній роботі Марією Василівною Жеребчук, депутатом Житомирської районної ради Василем Стахом та представниками Житомирської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану - поклали квіти до пам'ятника, встановленого біля Березівської школи в знак пам'яті про тих, хто віддав свої життя виконуючи інтернаціональний обов'язок.

У скорботі, схиливши голови, хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих.