У ЧЕРЕМОШНОМУ ПЛАНУЄТЬСЯ БУДІВНИЦТВО НОВОЇ КОТЕЛЬНІ

Дата: 08.02.2021 17:48

У Черемошному стан опалювальної котельні, що забезпечує теплом школу, вкрай плачевний. Старі радянські котли вже давно віджили себе, і є — аварійно-небезпечними! Проаналізувавши проблему, в Березівській сільській раді вирішено збудувати нову котельню із встановленням двох сучасних, економічних котлів потужністю в 200 кВт, а також повністю замінити теплотрасу.

Під час будівництва заведуть від котельні тепло і в Черемошненський Будинок культури, де планується ряд «перевтілень».

На місці бібліотеки, яка скоро «переїде» до школи, буде проведено ремонт із облаштуванням тут хореографічної студії. Ще одне приміщення, ремонт якого теж «не за горами», облагородять, і перенесуть сюди фельдшерсько-акушерський пункт, аби створити нормальні умови для повноцінного надання первинної медичної допомоги.

Таким чином, вирішивши проблему з котельнею, буде «вбито двох зайців»: і тепло, і економічно. А головне — безпечно для життя і здоров’я школярів, педколективу, і всіх, хто відвідуватиме установи, що базуватимуться в приміщенні Будинку культури.