РОЗПОЧАВСЯ РЕМОНТ ПРИМІЩЕНЬ ПІД ПУБЛІЧНО-ШКІЛЬНІ БІБЛІОТЕКИ

Дата: 08.02.2021 17:09

Фото без описуУ зв’язку з реорганізацією сільський бібліотек в публічно-шкільні, відповідне рішення про яку було прийнято на сесії Березівської сільської ради, — в шкільних закладах, де є вільні площі, наразі розпочався ремонт відповідних приміщень.

Так, в Черемошненській ЗОШ виділено колишній кабінет хімії, де вже будівельники завершують заливати бетонну стяжку. Тут також проведуть косметичний ремонт стін та стелі, вже замінили проводку. Після ремонту поєднають навчальну шкільну літературу з художніми, історичними, документальними та іншими періодичними та науковими виданнями, що були надбанням сільської бібліотеки. Зроблять і читальну залу, де можна буде також проводити літературні вечори та навчально-виховні заходи, ділиться планами директор школи Таїсія Станіславівна Колос.

Під таку ж бібліотеку вже відремонтували приміщення в Барашівській та Березівській школах. До слова, у Садках, на місці колишньої бібліотеки планують організувати кімнату-музей села.

На своєму місці залишиться бібліотека в Іванівці, яка знаходиться в сільському клубі, бо для її облаштування вільного місця в школі, на жаль, немає. Не змінить свою «прописку» і Василівська бібліотека, яка у поєднанні уособлює собою ще й народознавчий музей.