Розпорядження

2021 рік

Про скликання ПОЗАЧЕРГОВОЇ 4-ої сесії Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської області 8-го скликання 03 лютого 2021 року

Про скликання чергової 5-ої сесії Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської області восьмого скликання  30 березня 2021 року

Про скликання 6-ої позачергової сесії Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської області 8 скликання 15.04.2021 року

Розпорядження "Про скликання 8-ої позачергової сесії Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської області восьмого скликання 28 травня 2021 року"

12:59:54 25.05.2021

19:06:07 11.05.2021