МИКОЛАЙ УЖЕ В ДОРОЗІ: ДО БЕРЕЗІВСЬКИХ ДОШКІЛЬНЯТ ЗАВІТАВ ЧУДОТВОРЕЦЬ

Дата: 16.12.2021 16:01

До вихованців Березівського закладу дошкільної освіти, що відтепер носить назву "Перлинка" сьогодні вже завітав Святий Миколай, бо ж відомо, що діток багато, а йому треба встигнути скрізь.

Дошкільнята старанно підготувалися до його зустрічі: вивчили віршики, пісеньки, святково вбралися. А ще попросили у Святого чудес, здоров’я всім, добробуту і процвітання.

З солодкими подарунками до діток завітали і гості: сім’я Прилуцьких, депутатка районної ради пані Наталія з чоловіком Денисом. За власний кошт вони закупили солодощі, аби порадувати малечу, а заодно ознайомилися з потребами садочка і загалом військового містечка, де базується дошкільний заклад.

Наталія Валеріївна обрана до районної ради саме в нашому окрузі і представляє інтереси Березівської громади в Житомирському районі. Вона наголошує, що за рік роботи відвідала усі громади свого виборчого округу, і по мірі можливості протягує руку допомоги очільникам громад. Обіцяє й надалі тримати руку на пульсі життя Березівської сільської ради та щиро вдячна виборцям за висловлену довіру.

У свою чергу дітки зі своєю безпосередністю радувалися гостям і гостинчикам, з притаманною їм допитливістю розглядали гостей і знайомилися з ними, а хлоп’ята ще й так по чоловічому тиснули руку пану Денису і голосно дякували.