У БЕРЕЗІВСЬКОМУ ЗДО "ПЕРЛИНКА" НОВИЙ КЕРІВНИК

Дата: 01.12.2021 17:30

Фото без опису1 грудня у Березівському закладі дошкільної освіти "Перлинка" призначено нового керівника - Тетяну Вікторівну Ярошинську!

Шановна Тетяно Вікторівно! Прийміть найщиріші привітання від усього колективу дитсадочка з нагоди Вашого призначення на посаду директора.

Нехай Ваша повсякденна нелегка діяльність на вкрай відповідальній посаді буде щедрою на нові ідеї, мудрі й далекоглядні рішення, які допоможуть реалізувати поставленні завдання й здійснити задумані плани.

Нехай притаманні Вам енергія, завзятість та наполеглевість сприяють піднесенню іміджу нашого навчального закладу.

Нехай Вас завжди супроводжують творче натхнення, наснага, оптимізм, добро, гармонія, успіх, повага, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна робота приносить задоволення та творчі перемоги.