ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ САДКІВСЬКОЇ СТУДІЇ ТАНЦЮ «ФАНТАЗІЯ» З ЧЕРГОВИМИ ТВОРЧИМИ ПЕРЕМОГАМИ

Дата: 17.11.2021 12:45

Фото без опису14 листопада у Вінниці пройшов щорічний чемпіонат Центральної України з сучасної хореографії «Right Rhythm – 2021», організаторами якого є Міжнародний союз викладачів танців. Понад сотню конкурсантів взяли участь в різних танцювальних категоріях, таких як Джаз, Street Dance, Hip-hop, Disko, Modern, Contemporary Dance тощо.

Переможці та учасники були нагороджені кубками, медалями та дипломами.

Серед учасиків чемпіонату були і виховаці Садкіської студії танцю «Фантазія» під керівництом Віри Шинкар.

Результатами наполегливих тренувань стали переможні місця наших юних танцюристів. Так, в категорії «Формейшн Діти» (8-10 років), в номінації — Street Dance — колектив з одинадцяти учасників зайняв ІІІ призове місце, а в категорії «Baby Дебют» (5-7 років) у номінації — Естрадна хореографія, — колектив із п’яти учасників виборов почесне І місце.Фото без описуФото без описуФото без опису

За кожну представлену на чемпіонаті хореографічну постановку учасники танцювального дійства отримали кубок, іменний диплом та медалі, а тренеру Вірі Шинкар вручено подяку за підготовку колективу до участі, за особистий внесок в розвиток культури та хореографічного мистецтва, а також сприяння фізичному та естетичному вихованню дітей та талановитої молоді.

Щиро вітаємо наших зірочок із черговими перемогами та бажаємо подальших творчих успіхів, якими пишається вся наша Березівська громада.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису