КУБОК З МІНІ-ФУТБОЛУ ДО ДНЯ КОЗАЦТВА

Дата: 20.10.2021 17:27

Фото без описуНа базі спорткомплексу "Юність", що в Садківському старостинському окрузі, пройшли змагання з міні-футболу на Кубок до Дня козацтва серед школярів Березівської громади.

П'ять команд змагалися між собою у швидкості, спритності, влучності та витривалості.

У чесній та напруженій боротьбі до трійки лідерів увійшли команди Барашівської ЗОШ (здобувши ІІІ місце), Садківської ЗОШ (ІІ місце) та переможне І місце в команди Березівської ЗОШ, які й отримали трофейні кубки.

Дипломами за участь також нагороджені школярі Іванівської та Черемошнянської шкіл.

Під час футбольного дійства було визначено ще й деякі номінації. Так, "Кращим бомбардиром" турніру став Жмуцький Євген (Садківська ЗОШ) , "Кращим гравцем" - Гуменюк Максим (Березівська ЗОШ), а "Кращим воротарем" - Данюк Денис (Березівська ЗОШ).

Вітаємо учасників та переможців турніру та дякуємо за участь.