У КРАЇНІ ДИТИНСТВА

Дата: 03.10.2021 18:00

До Дня дошкілля в Садківському ДНЗ "Ластівка" відбувся урочисто-виховний захід.

Щоправда, головними героями цього разу були не діти, адже їм перепала відповідальна місія і вони постали у ролі дорослих: директора, вихователя, медсестри, завгоспа та кухаря. Ну а дорослі в цей день поринули у світ дитинства.

У супроводі клоунеси Цяточка, в яку на годинку перетворилася вихователь Крістіна Яремчук та її подружки Смужечки, улюбленої дітками помічниці вихователя Ірини Демянчук, - відбувся цілий ряд розважальних веселих конкурсів та забав як для діток, так і для всього колективу дитсадочка.

Ну а дошколярики, окрім уміло і відповідально виконаних ролей дорослих, у свою чергу звернулися з вітальними віршиками до всього колективу та привітали їх з професійним святом.

З цієї нагоди вихователю Крістіні Яремчук у цей день вручили грамоту від Березівської сільської ради за вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі, сумлінну працю, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління. До святкового заходу приєдналася і староста Садківського старостинського округу Ольга Шинкар, яка прийшла привітати працівників садочка та заразом стала активною учасницею конкурсів.