ЗДРАСТВУЙ, ШКОЛО!

Дата: 01.09.2021 15:00

Довгоочікуване свято Першого дзвоника нарешті завітало в кожну школу, залунав освітній клич і зібрав школярів на новий навчальний рік.

Чи варто зайвий раз наголошувати про трепетність і важливість цього свята?! Мабуть, що ні!

Як пройшов День знань в освітніх закладах Березівської сільської ради — красномовніше у нашому фотозвіті.

P.S. Березівський сільський голова Михайло Яромов завітав з вітальними словами та подарунками від сільської ради на свято до Іванівської школи; завідуюча відділом освіти, молоді та спорту Аліна Забродська розділила радісне свято з колективом Березівської ЗОШ. У всі інші освітні заклади (Барашівську, Василівську, Садківську, Черемошнянську школи) були делеговані працівники апарату, старости та депутати Березівської сільської ради, які теж виконали свою почесну місію: привітали школярів та педагогічні колективи з Днем знань, і також вручили всім першокласникам та заразом дошкільнятам пам’ятні подарунки.

Цього року почесне звання "школяр" отримали 92 дитини. Саме стільки першокласників сіли за шкільні парти на території Березівської сільської ради, для яких відсьогодні розпочинається новий, яскравий, насичений етап життя. Щасти вам, малечо!

З Днем знань усіх причетних!