У БЕРЕЗІВЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛОГО В АТО МЕШКАНЦЯ ГРОМАДИ - ПАВЛА КОВТУНА

Дата: 29.08.2021 11:47

Сьогодні, 29 серпня, відзначається День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Цей день встановлений «на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві», відповідно указу Президента від 23 серпня 2019 року.

Сьогодні, завідувач відділу культури Березівської сільської ради Дмитро Куліш та художній керівник Будинку культури с. Черемошне Дар'я Меренова від імені Березівської сільської ради поминули хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятника нашому співвітчизнику, жителю села Березівка Павлу Олександровичу Ковтуну, який у 23-річному віці загинув під час виконання службового обов'язку, захищаючи рідну землю від російського агресора. У глибокій скорботі схиляємо сьогодні голови перед Павлом і всіма, хто ціною свого життя відстоював українську незалежність.

Вічна пам'ять і слава героям!