З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Дата: 28.06.2021 08:00

Фото без описуШановні жителі Березівської громади! Щиросердечно вітаємо Вас із 25-ю річницею Конституції України!

Довгий і складний шлях політичного самовизначення засвідчив невмирущу волю українців мати свою державність, бути суверенним серед інших вільних народів Європи і світу. Послідовно і мужньо крізь віки йшов до цього український народ.

Всі ми усвідомлюємо, що наш добробут, щасливе майбутнє наших дітей, право на свободу, світогляд та ідеологічна багатоманітність суспільного життя, гарантовані Конституцією, залежать від кожного з нас.

Нехай у день національного свята – Дня Конституції – міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.

Бажаємо Вам упевненості, успіхів, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і гордості за високе звання громадянина Української держави.

Миру Вам, добра і щастя!

З повагою, Михайло Яромов, сільський голова,

виконавчий комітет та депутатський корпус Березівської сільської ради