У САДКАХ ПРОДОВЖУЮТЬСЯ РОБОТИ ПО БЛАГОУСТРОЮ

Дата: 13.06.2021 11:29

Фото без описуУ розпал літа все навколо квітне та буяє. До того ж, завдяки рясним зливам вологи вистачає для активнішого росту дерев, кущів, трави та бур’янів. На території Садківського старостинського округу підійшов час для продовження робіт із благоустрою.

11 червня тут провели велику роботу по розчищенню узбіччя дороги від початку села Садки до траси Київ-Чоп. Спільними зусиллями небайдужих жителів села: Юрія Левковського, Миколи Ренчківського, Петра Мельника, Володимира Іваницького та Ігоря Лаговського, а також працівників старостинського округу: старости Ольги Шинкар, документознавця Тетяни Маркевич, директора СБКОП "Садко" Олени Погорелової, завклубом с. Садки Тетяни Степанченко та прибиральниці Наталії Нікітіної, — вдалося очистити узбіччя дороги від сміття, сухого гілля, порослих дерев та кущів та упорядковати територію в'їздного знака "Садки".

Висловлюємо щирі слова вдячності всім мешканцям, які не стоять осторонь життя старостинського округу та завжди радо відгукуються на прохання та заклики про допомогу в організації благоустрою на території громади.