ГОЛОВА ЖИТОМИРСЬКОЇ РДА Ю. ДЕНИСОВЕЦЬ ПРИВІТАВ ВИХОВАНЦІВ ДБСТ В ІВАНІВЦІ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 02.06.2021 19:03

Кожна дитина має право зростати у родині, в атмосфері любові та сімейного затишку. І якщо вже волею долі сталося так, що дитина опинилася у складних життєвих обставинах, без материнського тепла та батьківського піклування, все ж кращим середовищем для її зростання і виховання є не інтернатний заклад, а родина.

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, саме до кількох таких сімей, у яких на вихованні перебувають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, завітав голова Житомирської райдержадміністрації Юрій Денисовець.

У селі Іванівка Юрій Миколайович разом із Березівським сільським головою Михайлом Яромовим побував у дитячому будинку сімейного типу родини Ігоря та Любові Севрюкових та привітав вихованців зі святом.

Чотири роки тому ця сім’я прибула на Житомирщину з Луганської області, наразі тут виховують дев’ять прийомних дітей, які залишилися без батьківського піклування.