ІВАНІВСЬКИМ ДІТЛАХАМ ВЛАШТУВАЛИ СПРАВЖНЄ СВЯТО

Дата: 01.06.2021 23:06

Фото без опису1 червня в Україні відзначають Міжнародний день захисту дітей. Символічно це свято збігається з початком літа та канікул, тож це справжнє подвійне свято дитинства. На території Березівської сільської ради в цей день було проведено ряд розважальних заходів.

Зокрема, і в Іванівці за ініціативи та підтримки апарату старостинського округу, за участі завідуючої клубу Анни Щепанської, педколективу і учнів школи на чолі з директором Наталією Палій та завідуючої ДНЗ «Дзвіночок» Ірини Денисюк, а також за підтримки депутатів округу дітям влаштували справжнє свято дитинства. Спортивні змагання, плетення коси, татуаш, ерудиція, малювання та розфарбовування, імпровізована риболовля, флешмоб, пісенна програма та аніматори в образі улюблених казкових героїв — усе це перепліталося зі щирим дитячим сміхом і гомоном та доповнилося солодощами і подарунками.

Щиро дякуємо всіх, хто долучився та допоміг організувати святкування.